top of page

Zwycięstwo w sparingu

W drugim spotkaniu kontrolnym zespół Kolorowych Krusza Zamkowa pokonał na własnym boisku gminnym ligowego rywala Unię Leszcze (0:1) 2:1. Pierwsza połowa toczona była głównie w

środkowej strefie boiska przy optycznej przewadze gospodarzy, którzy mieli znaczną przewagę w posiadaniu piłki. Niestety tuż przed przerwą nasz blok defensywny jedyny raz zawiódł i po fatalnym błędzie to my musieliśmy jako pierwsi wyjąć piłkę z siatki. Po zmianie stron Kolorowi przyśpieszyli trochę meczowe tempo, jednak dzięki szybkim kontratakom Leszczan to oni częściej znajdowali się pod naszą bramką. Szczęście tego dnia uśmiechało się do Kruszan, którzy mimo wielu sytuacji gości wychodzili obronną ręką ze stałego zagrożenia pod własną bramką. Nasza drużyna stworzyła sobie również kilka dogodnych sytuacji jednak brak konsekwencji strzeleckich spowodował, ze wynik wciąż był niekorzystny dla naszej drużyny. Po jednej z akcji 15 minut przed końcem Patryk Hes pokonał bramkarza rywali dobijając strzał Szymona Maciejewskiego. Zaledwie pięć minut później na kolejny strzał zdecydował się Piotr Czerwński z okolic 20m w samo okienko bramki (bramka stadiony świata ). W końcówce spotkania nasza drużyna postawiła na siłę obrony szukając swoich szans z kontrataków. Następne spotkanie piłkarze Kolorowych zagrają w najbliższą niedzielę w Kruszy Zamkowej o godzinie 11:00, bowiem rywalem miejscowych będzie IV-ligowa Notecianka Pakość. Zapraszamy wszystkich naszych sympatyków na to spotkanie.