top of page

Zwycięstwo z Gopłem !

W 4 kolejce podejmowalismy u siebie Gopło Kościeszki. Od poczatku spotkania zarysowała się przewaga naszego zespołu. Już w 30 sekundzie meczu mogliśmy objąć prowadzenie w tym spotkaniu lecz jeden z naszych zawodników strzelając do bramki trafia w obrońcę przeciwników i goście ratują się wybiciem piłki z bramki. Przewaga naszego zespołu z minuty na minutę była coraz większa. Efektem tego była bramka strzelona przez Szymona Maciejewskiego. Radość w ekipie gospodarzy. 1:0 W odstepie kilkunastu minut błąd popelnia jeden z obronćów gości zagrywając piłkę do tyłu do bramkarza ale tak niefortunnie ze do piłki dobiega ponownie Szymon Maciejewski uprzedzając bramkarza mija go i na wslizgu strzela jeszcze piłkę próbuje wybić obrońca lecz nieskutecznie bo trafia w słupek i do swojej bramki i 2:0. Kolejne minuty to całkowita dominacja naszego zespołu dogodnych bylo kilka sytuacji. Mateusz Sibora głową strzela końcami palców broni bramkarz gości i piłka trafia w słupek. W kolejnej akcji tym razem bezpośrednio z rzutu roznego piłka trafia ponownie w słupek ależ było blisko. Powinniśmy już prowadzić wysoko 4:0 conajmniej. Druga połowe rozpoczęliśmy zbyt ospale czego efektem mogła być bramka przy stałym fragmencie gry. Rzut rożny mają goście i jeden z zawodników trafia w poprzeczkę i ratujemy się wybijając piłkę w aut uff było gorąco. Nie minęło kilka chwil faul naszego zawodnika przed polem karnym. Rzut wolny wykonują goście. Piekne uderzenie z wolnego i mamy 2:1. Goście rzucili się na nas od początku tej drugiej połowy i nas zdominowali tak że momentami nie wiedziliśmy co się dzieje taki obraz gry był przez 30 minut drugiej połowy. Po tym czasie do glosu doszli gospodarze którzy ockneli się w porę. Dośrodkowanie w pole karne rykoszet od obrońcy i najsrytniej zachowal się zawodnik Kruszy i strzela bramkę 3:1 ? Niestety nie sędzia dopatruje się spalonego. Nadal 2:1 i nerwowa końcówka ale udaje się utzrymać prowadzenie do końca i mamy cenne 3 punkty ! Awans na pozycję 4 w tabeli ligowej !!! Warto odnotować że jeden z lepszych swoich meczy rozegrał dziś Łukasz Gołaszewski brawo, ale nie tylko on przyczynił się do tego zwycięstwa, lecz cały zespół. Brawo panowie za walkę ! Kolejny mecz rozegramy 20.09.2015 o godzinie 16:00 na wyjeździe z Kujawskim Pograniczem Jeziora Wielkie.