top of page

Unia Leszcze wygrywa w Kruszy

Planowany mecz mistrzowski rozpoczął się o godzinie 11:00. W pierwszych minutach meczu obie drużyny grały ostroznie tak aby nie stracić bramki zbyt wcześnie. Niestety około 20 minuty tego spotkania gdzieś zabrakło koncentracji u naszego bramkarza. Dośrdokowanie w pole karne z okolic 30 metra i piłka odbija się w polu karnym mija obrońców i bramkarza i kiks. Bramkarz nasz niestety nie popisał się interwencją i tracimy bramkę z niczego na 0:1 dla Leszcz. Przewaga Unii była widoczna w tej połowie. My natomiast mieliśmy doskonałą sytuację na wyrównanie tuż przed przerwą. Prostopadłe podanie w polu karnym i niezdecydowanie jednego i drugiego z naszych zawodników kończy się zbyt lekkim strzałem aby móc pokonać bramkarza. 0:1 do przerwy dla zaprzyjażnionej drużyny z Leszcz. Druga połowa to trochę lepsza gra naszego zespołu, która nie dała satysfakcjonującego wyniku... Tracimy bramkę na 0:2 bezpośrednio z rzutu wolnego. Zawodnik gości trafił w samo okienko bramki , bramkarz praktycznie bez szans... no i po meczu. Strzał zycia wyszedł w nieoczekiwanym momencie bo Krusza dązyła do wyrównania i była nawet blisko lecz niestety ta bramka podcięła skrzydła naszym zawodnikom i już wiadome było że w tym meczu nie zdobędziemy choćby 1 punktu. Gratulacje dla Unii Leszcz za wygrane spotkanie, natomiast nam należą się brawa za walkę do końca tak to jest w tym sporcie że raz się wygrywa ,raz przegrywa. To już niestety 2 porażka z rzędu. Kolejne spotkanie to już wyjazd na mecz derbowy do Sikorowa 04.10.2015 zaplanowanego na godzinę 11:00. Jeśli tego spotkania nie wygramy będziemy bardzo nisko w tabeli. Panowie trzeba koniecznie wygrać to spotkanie !!! Powodzenia Kolorowi !

Radość zawodników z Unii Leszcze po meczu w Kruszy.